Botulotoxin

Mimické vrásky v obličeji máme všichni. Od starostí, mračení, smíchu nebo třeba od sluníčka. Někdo má k tvorbě vrásek také větší genetické předpoklady. Aplikace botulotoxinu vrásky spolehlivě napraví, a navíc předejde jejich dalšímu vytváření.
Aplikací botulotoxinu vám můžeme upravit:
 
vrásky na čele
vrásky od mračení se u kořene nosu
vrásky a vějířky kolem zevních očních koutků
Botulotoxin uvolňuje svaly
 
Jak látka zvaná botulotoxin pracuje? Dočasně přeruší nervové spojení v mimických svalech. Když svaly nedostávají signál ke stažení, odpočívají. Tím pádem se vrásky vlastně ani nemají jak vytvořit. Navíc se tak můžete odnaučit i nevědomému mračení. Neurosvalové spojení se pak postupně obnoví. Délka účinku botulotoxinu je individuální, obvykle ovšem trvá mezi 3–5 měsíci. 

Mimické vrásky v obličeji 

Mimické vrásky v obličeji jsou nám všem společné. Radost, smích, starosti, to vše se v nich odráží. U někoho méně, u jiného více, ro záleží mimo jiné i na dědičných dispozicích. Aplikace botulotoxinu vrásky účinně zkoriguje - ve všech těchto oblastech.
  • vrásky na čele
  • vrásky u kořene nosu
  • vrásky kolem zevních očních koutků

Botulotoxin uvolní svaly

Jak botulotoxin pracuje? Jde o přerušení nervového spojení v mimických svalech na dočasné bázi: svaly nedostávají signál ke stažení, proto relaxují. Navíc se tak můžete odnaučit i nevědomému mračení. Postupně se ztracené neuro-svalové spojení obnovuje. Délka účinku botulotoxinu je individuální, obvykle trvá 3–5 měsíců.