Diamantová mikrodermabraze

 
 
 
 
 
 
Neinvazivní a přitom vysoce účinná metoda ošetření všech typů pleti s téměř okamžitým efektem, pro svoji téměř nulovou rizikovost, bezbolestnost, časovou i finanční nenáročnost, bez nutnosti větších následných ochranných opatření , se stává metodou první volby
 
 

Rejuvenance (omlazení) pokožky

Redukuje drobné vrásky,  pigmentové skvrnky, zjemní rozšířené póry, pleť  barevně sjednotí, působení vakua zlepší lymfatickou drenáž, stimuluje mikrocirkulaci  a tím vede k novotvorbě kolagenních a elastických vláken – omlazující a rozjasňující efekt se poté znásobí aplikací hydratační, kolagenové, enzymatické či laserové gelové masky ( za užití biostimulačního laseru či přístroje Omnilux ) či následnou uvolňující myorelaxační masáží za pomoci séra s kolagenem a kyselinou hyaluronovou.


Jako vynikající doplňková metoda při léčbě akne a ošetřování problematické, aknosní pleti

Stažení a vyčištění pórů, odstranění černých „teček“ – komedonů, bílých cystiček – milií, vyhlazení jizviček a odstranění fialových skvrnek po akne, snížení produkce mazu a zlepšení mikrocirkulace a regenerace akneosní pleti – po ošetření se nanáší enzymatická a regenerační maska určená na problematickou pleť,  případně profesionální bělící sérum.


Velmi účinná metoda ke zmírnění hyperkeratos na zadních plochách paží

U zrohovatělé, tzv."hroší kůže" s následnou masáží keratolytickými a hydratačními prostředky.


Metoda pracuje na principu mechanického peelingu-pomocí aplikačních koncovek s různým tvarem a velikostí , pokrytých diamantovou drtí různé hrubosti,  se obrušuje svrchní vrstva epidermis, přičemž residua kožních buněk jsou odsáta pomocí vakua-tím se zlepší lymfatická drenáž, stimuluje krevní mikrocirkulace , což vede k detoxikaci pokožky a výrazně se zvýší prostupnost kůže pro další aplikované vyživující, bělící , hydratující,  či jiné lokální prostředky. Současně dermabraze „zjemňuje“ a barevně sjednocuje reliéf pokožky a zvyšuje její tonus.


Volbou typu aplikační koncovky i následného ošetření lze mikrodermabrazi provést  přesně „na míru“ vlastnostem pokožky v té které lokalitě od obličeje, krku, dekoltu, hřbety rukou až po zadní plochy paží a záda.


Vlastní aplikace má téměř relaxační charakter, samotná procedura s následným ošetřením dle typu pleti a požadovaného efektu trvá asi 40-60 minut, po zákroku nevznikají žádné skvrny, otoky či jiné změny, které by přitahovaly pozornost okolí, klientka se ihned po ošetření může nalíčit. Efekt je okamžitý. Počet opakování záleží na celkovém stavu pleti, doporučuje se 3–5 sezení v intervalu 14–21 dní.

 

> Ceník >

 


Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.