Plasmaterapie

Plasmaterapie

Nová anti-aging metoda využívá k rejuvenanci pokožky plasmu z vlastní krve. Růstové faktory z vlastních krevních destiček (tzv. platelet rich plasma–PRP) působí na obnovení vaskularizace,aktivují fibroblasty a přispívají výrazně k procesu tkáňové regenerace. PRP stimuluje produkci kolagenu typu III a produkci kyseliny hyaluronové.

Metoda spočívá v odebrání vlastní krve pacienta,pomocí centrifugy se krev poté odstředí a za pomoci antikoagulátoru a stabilizátoru plasmy se oddělí plasma bohatá na krevní destičky -kmenové buňky- od červených a bílých krvinek.Tato vlastní plasma se poté aplikuje pomocí injekční jehly nebo kanyly všude tam, kde se projevují známky stárnutí a kde nepříznivé vlivy okolí poškozují Vaši pleť –rejuvenanci lze provádět v celém obličeji a okolí očí,na krku a v dekoltu, na hřbetech rukou.

Celý zákrok je ambulantní a netrvá déle nežli 20 minut. Efekt vydrží až 8 měsíců.

Díky tomu,že je užita vlastní tkáň pacienta,nehrozí „předávkování„ ani alergizace, nejsou známé ani popsané žádné komplikace při užití této metody.

Jako krátkodobé nežádoucí účinky se mohou objevit bolest při vpichu,mírné krvácení a otok v místě aplikace, drobné hematomy-„modřinky„ v místě vpichů hlavně v okolí očí, které vymizí během 3-4 dní.

 

> Ceník >

 


Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.