Ulthera - ultrazvukový neinvazivní lifting

Ulthera je jediný schválený neinvazivní lifting obličeje a krku bez chirurgického zákroku. Využívá se při něm ojedinělý ultrazvukový přístroj Ulthera, který vysílá do podkožních tkání pacienta energii mikrofokusovaného intenzivního ultrazvuku. Dostává se až do hloubky 4,5 mm, kde se dříve pohybovaly pouze plasticko-chirurgické liftingy. Žádná jiná technologie – ať je to laser, IPL radiofrekvence, iontová plasma či cokoliv jiného se až do této hloubky a vrstvy tkáně nedostane.

 

Jak Ulthera "laicky" pracuje? 

Představte si dětskou hru s lupou a papírem za slunečného dne-přiložíte lupu k papíru do správné vzdálenosti a a do papíru vypálíte bod. Sluncem je zde ultrazvukové vlnění a „lupou„ aplikační koncovka přístroje. Tím se vytváří v podkoží jemná síť koagulačních bodů, které zajistí obnovu přirozené a věkem poničené vrstvy kolagenu a elastinu.

 

Pro koho je zákrok vhodný? 

Pokud je pokožka ochablá, povislá a méně pevná. Ultherapie je učinná alternativa pro všechny, kdo odmítají klasický chirurgický face- lifting ať z důvodu obav z operačního výkonu v celkové anestezii, tak z dlouhodobé a bolestivé rekonvalescence.

 

Zákrok je ambulantní

Není nutná lokální anestezie,postačí tableta analgetika, například Ibalginu, pro snížení bolestivosti. Po zákroku se dá okamžitě aplikovat make-up a odejít za běžnými aktivitami. Pozitivní změny se vyvíjejí po dobu 3-4měsíců - po zákroku, teprve poté se ukáže výsledek v plné kráse. Efekt vydrží až několik let a lze jej zopakovat.

Nejčastější oblasti k ošetření 

Ulthera se nejčastěji využívá k ošetření oblastí, jako jsou podbradek, dále povislé, či setřené kontury dolní čelisti a ošetření vrásek a ochablých očních víček v okolí očí.


 
              Ošetření podbradku a kontur dolní čelisti – před zákrokem a 2 měsíce po zákroku

 
                              Ošetření vrásek u očí - před zákrokem a 2 měsíce po zákroku


Ulthera je na trhu jediným patentově chráněným přístrojem s certifikátem americké vládní agentury FDA.

 

 


Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.